Aplikacje Facebook

aplikacje facebookNasza agencja interaktywna kładzie nacisk na budowanie wizerunku oraz zrównoważony marekting. Portale społecznościowe są obecnie coraz popularniejsze. Są one także doskonałą metodą na przeprowadzanie na nich działań promocyjnych. Na Facebooku, obecnie jednym z najczęściej odwiedzanych serwisów, swoje konta mają zarówno prywatni użytkownicy, jak i przedsiębiorstwa. Właśnie dlatego warto zainteresować się możliwościami, jakie dają firmom portale społecznościowe. Dzięki nim będzie można zwiększyć świadomość marki oraz zainteresować nią wielu nowych klientów, którzy będą z kolei przyciągali następnych. Obecnie jednak posiadanie własnej strony www na Facebooku to nie wszystko, warto też pomyśleć o zastosowaniu specjalnych aplikacji.

Zajmujemy się przygotowywaniem takich właśnie programów, dzięki którym Państwa witryna na portalu społecznościowym stanie się częściej odwiedzana. Aplikacje na Facebooka, w tym głównie gry, będą mogły w efekcie swojego pozytywnego działania zwiększyć sprzedaż w firmie, a także umocnić grono lojalnych klientów, którzy bez problemu będą rozpoznawali określoną markę. Przeprowadzimy dla Państwa projektowanie graficzne, aby aplikacja była dopasowana do branży oraz produktu. Następnie wykonamy programowanie takich właśnie aplikacji, dopasujemy je do określonej marki oraz produktów, które mają być w ten sposób promowane, przetestujemy ją oraz wdrożymy.

W ramach działań z zakresu social media oferujemy także sklepy internetowe wraz z pełną integracją z portalem Facebook. Dzięki takiemu rozwiązaniu możliwe jest uruchomienie sprzedaży bezpośrednio na stronie profilu klienta w portalu społecznościowym. Rozwiązanie takie jest niezwykle skuteczne i efektywnie poprawia wyniki finansowe sklepu internetowego.

Obecnie z takich możliwości często korzysta wiele firm. Nasi programiści zawsze wezmą pod uwagę wszystkie wskazówki oraz oczekiwania, aby gotowy produkt doskonale działał oraz chętnie korzystało z niego wiele osób.

computrain agencja interaktywna

Strona www na Facebook