Linki sponsorowane

linki sponsorowaneZ pewnością stykamy się z nimi na co dzień i często z nich korzystamy. Obecnie linki sponsorowane są też jednymi z częściej wykorzystywanych przez przedsiębiorców metod reklamy, która odznacza się zarówno niską ceną, jak i wysoką skutecznością. Poza tym reklamowane w ten sposób strony www nie pojawiają się tylko w wynikach wyszukiwania, ale także na stronach współpracujących z wyszukiwarką internetową. Ogromną zaletą linków sponsorowanych jest to, że są one całkowicie dopasowane do grupy docelowej, gdyż wyświetlają się w zależności od słów wpisanych do wyszukiwarki czy też tematyki strony internetowej. Kampanie linków sponsorowanych są doskonałym uzupełnieniem dla działań jakim jest pozycjonowanie strony www.

Zajmujemy się całościowym przygotowaniem kampanii linków reklamowych. Określamy odpowiednie słowa kluczowe oraz przygotowujemy opisy strony oraz oferty. Możemy przeprowadzić do tego pozycjonowanie, co da jeszcze lepsze efekty promocyjne. Kampanie linków sponsorowanych można u nas wygodnie dopasować do swoich potrzeb.

Nasze kampanie linków sponsorowanych zawsze spotykają się z zadowoleniem klientów, którzy posiadają sklepy internetowe oraz strony firmowe, ale też stosujemy je w innych przypadkach. Staramy się zawsze dokładnie określić wszystkie możliwości oraz czynniki wpływające na powodzenie takiej formy reklamy, aby odpowiadała ona Państwu zarówno pod względem skuteczności, jak i nakładów finansowych poniesionych z tego tytułu. Stosujemy wygodny cennik uzależniony od efektów działania linków sponsorowanych, aby nie obciążać Państwa dodatkowymi kosztami, gdy rezultaty nie będą zadowalające.

computrain agencja interaktywna

Kampanie Adwords - SEM